שלומי זינו

ברצוני להמליץ על רונן הלל לכל המעוניין ביחסי ציבור מן השורה הראשונה. רונן עושה יחסי ציבור טובים עם יחס אישי ולבבי תוך שמירה על אמינות, מקצוענות ועמידה ביעדים המוגדרים!

 

יאיר גלר

רונן הינו מאנשי יחסי הציבור המבינים תקשורת ומבינים את מערכת היחסים בין הפירמה והעיתונאים ויודע תמיד לייעץ ולהוביל את דרך הטיפול הנכונה, המתאימה.
אני ממליץ בשמחה על רונן לכל גוף הזקוק לשירותים בתחום יחסי הציבור והתקשורת גם על בסיס הבנתו את התחום ולא פחות מכך, בזכות יושרו וחריצותו."

גדי מינץ

אני מכיר את רונן הלל שנים רבות, מהתקופה שעבד העיתונות ומאז ועד היום אנחנו בקשר מצויין. רונן חרוץ והגון ומנהל את יחסי הציבור של רשת רוזן ומינץ עוד מהשלב שהיינו בתחילת הדרך ועד היום כשאנו מחזיקים מותגים מובילים ומנהלים 19 סניפים בפריסה ארצית.

אילן רון

לרונן הלל היקר, התרשמתי מאד ממסירותך ושקדנותך, גישתך לעבודה יצירתית ויסודית.
אני בטוח שתצליח בדרכך המקצועית

יובל בראון

אנו מאד מרוצים ממשרד יחסי הציבור של רונן הלל. משרד אנרגטי, יעיל  ועדכני . משרד שעובד כמו שצריך ויודע לספק תוצאות. היתרון הבולט אצל רונן הוא החיבור שלו אלינו, ההכרה העמוקה וההבנה שלו במותג והעובדה שהוא מגיע עם הרבה מאד ניסיון בתחומי הספורט והשיווק. רונן מספק לנו מגוון שירותי יחסי ציבור, אינטרנט ופייסבוק. מומלץ!

רועי חקון

ברצוני להביע את הערכתי על העבודה הנפלאה שאתה מבצע לחברת DO IT מטבחים. לאורך השנים, יצא לי לעבוד עם מספר חברות יחסי ציבור, ואני חייב לציין כי העבודה איתך ועם צוות משרדך עולה על כולם בתוצאות, בהישגים ובעיקר ביחס המקצועי. תודה רבה על העבודה הנפלאה, תמשיך לעבוד בחריצות ולספק תוצאות מדהימות. ממליץ בחום לכל סמנכ"ל…

יואל זלצמן, מנכ"ל

אנחנו מאוד מרוצים מהטיפול המסור והאיכפתי של רונן ואיתן. אזטק וחברות הבנות שלה, מאיה ופיקארו, זוכות לסיקור תקשורתי רחב למדי, כזה שמצליח להפתיע אפילו אותי.

גל סטויצקי

רונן היקר וכל צוות רונן הלל משרד יחסי ציבור חברת SUN-HEAT וכל עובדיה רוצים להודות לכם על כל הימים ללא השינה ועל שעות העבודה המרובות שמשרדכם השקיע בחברתנו על שירות ואכפתיות יוצא דופן שלעיתים היה נדמה כי SUN-HEAT הנה החברה שלכם ,על יצירתיות מופלאה הגובלת בגאונות של ממש על החיוך הרחב בשעות הקשות ועל עזרה…