אנו גאים לעבוד עם

טופ 94
המרכז הלאומי שלוה
א.ל.מ
saucony
אוטופיה
ג'נטלמן

אומרים עלינו

 • שגיב פלייסיגר, סופר אלקטריק

  העבודה עם רונן הלל יחסי ציבור היא חוויה גדולה. מעבר לעובדה שרונן הלל יודע לספק יחסי ציבור מצויינים, מדובר באדם אחראי מאד שיודע לספק תוצאות ולעמוד בהתחייבויות.

  שמי שגיב פלייסיגר, ואני מנהל את חברת סופר אלקטריק. הודות לרונן הלל אנו מקבלים שירות של 360 מעלות – לא רק יחסי ציבור אלא טיפול בכל המערכים השיווקיים של החברה.

  הודות לפעילות זו סופר אלקטריק זוכה להצלחה ומבססת את מעמדה כמותג מוביל בשירות, מקצועיות ואיכות.

  בשמי, שגיב פלייסיגר, ובשם כל עובדי סופר אלקטריק אנו שולחים ברכה להצלחה ותודה רבה מקרב לב לרונן הלל המומחה שלנו לתקשורת, תדמית ויחסי ציבור.

  שגיב פלייסיגר
  שגיב פלייסיגר, מנכ"ל סופר אלקטריק
 • רונן שלום, בפרוס השנה החדשה  זו הזדמנות לסכם תקופת עבודה משותפת בת 10 שנים.

  הכרנו כאשר התחלת דרכך כעצמאי ועברנו במשותף מספר תחנות: פארק מיני ישראל בלטרון,  עיר המלכים באילת והיום טופ 94  באילת. בין לבין נעזרתי בך בפעילויות אחרות שבהן היינו מעורבים. במשותף זכינו בפרס האריה השואג, האוסקר של איגוד המפרסמים.

  רונן, בעבודה איתך אין רגע דל. כאז כן היום, אתה יוזם , מדרבן ומייצר תקשורת יש מאין. ההתחברות שלך לפרויקט הנה ללא תנאי. יש בך את היכולת להניע את כלל הצוות לפעולה ואתה מצליח בתבונה לייצר חומרים הנדרשים לך. הקשרים שלך עם עולם התקשורת חוצי גבולות. אתה מסוגל להכניס למדיה כל שאתה חפץ ובקבועי זמן קצרים.

  אתה איש של המדיה העכשוית, לומד ומעמיק בכל מימד פרסומי ומכיר את רזי הפעלתו. על אף שאתה עובד מול מספר לקוחות במקביל, אתה מקנה לצוות שלי ולי את התחושה, שרק אנו הלקוחות שלך. המילים:  לא, אי אפשר, אולי, אינן שגורות בפיך. המאגר האנרגטי שלך בלתי נדלה. אתה משלב אסטרטגיה וטקטיקה.מצאתי אותך כשותף לתכנון אסטרטגי הן לתקציבים גדולים והן לקטנים. יכולת האבחנה שלך והנסיון הרב שלך מאפשרים לי כלקוח, לסמוך עליך ולדעת שכל שאתה עושה (ועושה הרבה) הנו ברמה הגבוה ובסטנדרט הרצוי לי. אתה גורם מקצועי מוביל. אתה דעתן מחד ואיש צוות מאידך. רונן, תודה לך על תרומתך המקצועית ויכולותיך האישיות העומדים לרשותי ללא סייג ומגבלות. אתה שותף מלא להצלחות וחבר תומך לתסכולים.

  שנה טובה לך ולבני ביתך.

  חיים רוגטקה, מנכ"ל פארק אתגרים, טופ 94, אילת

  חיים רוגטקה על קיר טיפוס
  חיים רוגטקה
  חיים רוגטקה, מנכ"ל פארק אתגרים TOP 94 אילת
 • משרדו של רונן הלל נבחר להוביל את ההשקה של מלון רמדה נתניה וביצע את העבודה בצורה  מושלמת. המלון זכה לחשיפה רחבה בתוכניות טלוויזיה, במהדורות חדשות, בעיתונים המובילים, בעיתונות המקצועית בתחום התיירות ובכל במה מרכזית.  אנו מאד מרוצים מרונן הלל ומעבודתו המקצועית. אין ספק שהוא בעל מקצוע מעולה בכל הקשור ליחסי ציבור בתחום התיירות, שיווק והחדרה של מותגים חדשים. ממליץ עליו בכל פה!

  אבי שויקי
  מנכ"ל מלון רמדה נתניה ושותף בחברת הניהול "לשם גרופ"
 • אנו ממליצים בחום על רונן הלל יחסי ציבור ומאד מרוצים מהעבודה איתו. רונן מלווה אותנו כל שנה בפעילות השיווקית וביחסי הציבור לקטיף הנוריות בקדמה. הקשר עימו מצוין, הוא תמיד זמין בשבילנו, מעניק שירות איכותי ודואג ברמה האישית למלא את כל המשימות ולעמוד במטרות.

  הודות לפעילות יחסי ציבור של משרד רונן הלל זכינו בכתבות מצוינות בתקשורת ובעיתונים המובילים, אנו נהנים מחשיפה איכותית ברשתות החברתיות ובפייסבוק וכל אלה עוזרים לנו להעלות את קטיף הנוריות בקדמה למודעות ולהמשיך לתת, ביחד עם רונן הלל ומשרדו, שירות מצוין ואדיב ללקוחות שלנו.

  לירון בצר
  מנהלת שיווק קטיף הנוריות בקדמה
 • כשנכנסתי לעבוד בseakura חיפשתי אחר החברה המתאימה לייצג את המוצרים והחווה. פגשתי לא מעט אנשים ובדקתי כמה חברות ולבסוף החלטתי לתת צ'אנס לחברה מאוד טובה בתחום הp.rכעבור כמה חודשים נאלצנו להיפרד ושוב מצאתי עצמי מחפשת אחר המקום הנכון לייצוג החברה ואז פגשתי אותך…

  ראשית כבר בפגישה מיד כשישבתי נוכחתי לדעת שלמדת על החברה, דבר המראה לי כי אתה יסודי ומכבד. הקשבת למה שיש לי לומר ואף חידדת תוך כדי השיחה את צרכי החברה. הכל היה נעים ומבטיח ואולי אפילו גרם לי קצת לתהות אם לא "מבטיח מדי" ובכל זאת החלטתי לנסות.

  אני חייבת לציין שלא רק שאתה עושה עבודתך נאמנה ועומד מאחורי כל מילה והבטחה, אתה גם מפתיע ומגדיל ראש…שוקד ועובד וזמין בכל שעה.

  רציתי שתדע שאנו מאוד מרוצים ובהחלט מקווה שחברות רבות ייהנו משירותיך כפי שאנו בסיקורה. יש עשרות חברות יחסי ציבור ,לפעמים צריך מזל בכדי להגיע לידיים הנכונות..(מרגישים ברי מזל)

  עמנואל הורי
  מנהלת שיווק, סיקורה
 • אני מכיר את רונן הלל הרבה מאד שנים ויכול להגיד עליו רק מילים טובות. יש לו הרבה מאד ידע, ניסיון ורצון להצליח. האמינות שלו מעל לכל וכייף לעבוד איתו ולהרוויח את שירותיו.

  כמי שליווה הרבה מאד עסקים בקורס סטארט אפ להקמת עסק מאפס, וכמי שמכיר מקרוב את רונן הלל,  אני ממליץ לכל מנהל, מנכ"ל,איש שיווק ויזם לשכור את שירותיו של רונן הלל ולקבל יחסי ציבור מבורכים שללא שום ספק יעזרו לכם בשרשרת השיווק ויעצימו את הפעילות שלכם.

  קבלו המלצה חמה ממני על רונן הלל ומשרדו ותצליחו.

  אלי שביט
  מייסד קורס סטאט אפ
 • רשת ג'נטלמן מאמינה ביחסי ציבור ופעילות זו מהווה אחת מהזרועות החשובות שלנו במערך השיווק. לרונן הלל ולמשרדו חלק משמעותי בהצלחה ובעמידה בתוצאות ויעדים.

  רונן מלווה אותנו במשך שנים ומבצע את עבודתו באופן יומיומי בצורה נאמנה, מקצועית ואיכותית שאנו מעריכים ומוקירים. בפן האישי, רונן חרוץ  אחראי, איש מקצוע מעולה שאוהב את העבודה שלו ובהחלט ניתן לסמוך עליו.

   

  טל רז
  מנכ"ל רשת ג'נטלמן
 • רונן הלל הוא איש מקצוע מיוחד במינו. איש תקשורת ברמ"ח אבריו, המבין היטב את הצריכים של מערכות התקשורת הכתובה והאלקטרונית בהיותו בעבר עיתונאי שנים רבות. בעל יכולת התנסחות רהוטה מאד, עיניינית המציגה את הנושאים בהם הוא מטפל בצורה איכותית ביותר.

  רונן הלל הוא אחד מהאנשים החרוצים ביותר שאני מכירה.מתפקד היטב בלחץ  ומעולם לא חסך רגע של מאמץ ותמיד רעב לעוד ועוד.רק תנו לעבוד…

  ברוריה ביגמן
  דוברת הוועד האולימפי בישראל
 • לרוב אנחנו מחפשים משהו שונה ויצירתי, משהו בשרות שירגיש לנו אחרת. מסוג ההמלצות שכותבים באהבה רבה ובטח כשגם מקבלים אותה מנגד.
  לפני הכל יש לרונן וצוותו רצון, נכונות ומחוייבות כנה לדחוף קדימה ולשפר, וכשזה הבסיס לעבודה הדברים נראים אחרת. הגישה הזו תרמה לנו בצילוגרף ובחברת הבת להדגיש את החוזקות שלנו וליצור שיתופי פעולה פוריים.

  דעתי האישית היא שלקוחות צריכים לרצות לעבוד איתך בגלל מה שאתה באמת ולא בגלל מה שאתה משדר,
  ויחסי הציבור יכולים לא פעם לעוות. כאן באה לידי ביטוי היושרה של רונן וזו גישה שמתאימה לתפיסת העולם שלי.

   

  ג'קי סלע
  מנכ"ל
 • אני מכיר את רונן מזה שנים רבות, מהיכרותו עם רונן במספר מיזמים בהם הוא מטפל ביחסי הציבור של עסקינו עולה כי אין תחליף למקצועיותו ומסירותו בתחום יחסי הציבור.
  כפי שכבר צוין בעבר ע"י לקוחותיו, רונן הינו מאנשי יחסי הציבור המבינים תקשורת ומבינים את מערכת היחסים בין הפירמה והעיתונאים ויודע תמיד לייעץ ולהוביל את דרך הטיפול הנכונה, המתאימה ובכך להביא את החברה בה הוא מטפל לגבהים חדשים ולעמידה במטרות שהוצבו.
  אני כבעל ניסיון בעבודה מול רונן הלל, במספר מיזמים בניהם חברת ווייס מי בע"מ וויז סאפרוט בע"מ, ממליץ בחום על רונן וצוות משרדו להוביל את מערך יחסי הציבור ולהפקיד בידיו את המוניטין של כל עסק.

  אסף בוכניק
  מנהל שיווק