רוצה יותר לקוחות? מעוניין להגדיל את המודעות וחשיפה התקשורתית?

משרד רונן הלל תקשורת ויחסי ציבור מתמחה ביחסי ציבור עם תוצאות!

יחסי ציבור שלא רק יצרו בולטות תקשורתית, אלא גם יביאו הכנסה, עבודה, לקוחות ועוד הרבה מעבר לכך...

רונן הלל תקשורת ויחסי ציבור מציע מגוון רחב של שירותים ופתרונות לעסקים, חברות, מותגים, פרויקטים ולקוחות  ציבוריים ופרטיים ומייצר תוצאות אופטימליות.

ההתמחות שלנו לספק מקסימום יחסי ציבור ותוצאות מדידות ללקוחותינו וזאת באמצעות ראייה כלל מערכתית, חשיבה יצירתית, תשוקה לעבודה, חריצות, ניסיון  ורעב להצלחה.

תוצאות אפקטיביות

אנו חדשניים, יצירתיים, אחראים וזמינים ללקוחות שלנו ומתמקדים במתן שירות איכותי וערכים מוספים כדי להעניק את התמורה הטובה לכספם וזו הסיבה שחברות, עסקים ומותגים הולכים איתנו בדרך משותפת במשך שנים רבות של הצלחה.

אנו רואים בעבודת יחסי הציבור שילוב של מדע, אומנות ושימוש בטכנולוגיות חדשות.  משרד רונן הלל מציע ללקוחותיו יותר חשיפה, יותר לקוחות, יותר מודעות ויותר תוצאות עסקיות כדי שבאמת תעמדו במטרות וביעדים ותצליחו!

חבילת השירותים שלנו מבוססת על יחסי ציבור, פעילות שיווקית, שירותי קריאייטיב ויכולות ניהול וביצוע  במדיות הדיגיטליות  וברשתות החברתיות.

כדי שכל זה באמת יבוצע אנו משקיעים משאבים של זמן, לימוד, היכרות והקשבה ללקוחות שלנו כדי שנהיה השגרירים הטובים ביותר שלכם בתקשורת וכדי שיהיו בידנו הכלים הטובים ביותר לייצג אתכם מול העיתונאים, העורכים, הלקוחות וקהלי היעד – והכל כדי להבטיח לכם תקשורת איכותית ויחסי ציבור מצוינים.

.

מה כוללת חבילת שירותי התקשורת ויחסי הציבור שאנו מציעים?

השירותים בהם אנחנו מתמחים:

ייעוץ תקשורת – שירותי תקשורת בכלל המדיות, על מנת להביא את הלקוח לשיא התודעה. משרדינו מעניק שירותי תקשורת שיווקית רב ערוצית על ידי שילוב של יוזמות מקוריות, אסטרטגיה מנצחת והתאמה לצורכי הלקוח, כשהמטרה היא ליצור באזז תקשורתי שימנף כהלכה מוצרים, רעיונות ומותגים. פעילות זו נעשית על ידי הבאת הלקוח (חברה/מוצר/מותג) ל-TOP OF MIND ובהנעה לפעולה. הייעוץ התקשורתי אסטרטגי שאנו מציעים מסייע ללקוחתנו לבנות תדמית הולמת ולהופיע בבמות התקשורתיות בזמן, במקום ובהקשרים המתאימים.

שיווק פרסום ויחסי ציבור

יחסי ציבור – קידום עסקים, ארגונים וגופים בעיתונות ובכלל הערוצים, תוך מתן פתרונות ופעילות אקטיבית המותאמת לצרכי הלקוח לשם השגת תוצאות מושלמות.  יחסי ציבור הם הכלים האפקטיביים והאמינים ביותר לשיפור דעת קהל, לקידום עסקי, ליצירת תדמית חיובית ולהעלאת המודעות. משרדינו מציע כלים, ידע וניסיון רב על ידי שימוש בשורת אמצעים המובילים לחשיפה רחבה בתקשורת רב ערוצית. אנו מתמחים בפנייה אפקטיבית לתקשורת המונים, נוגעים ישירות בקהלי היעד ופועלים להשגת המוניטין הרצוי. בתיק העבודה שלנו תמצאו עשייה, יוזמה, תגובה והנעה.

שיווק ופרסום – המשרד בונה פעילות שיווקית ללקוח ופועל בשיתוף עם משרדי פרסום, זאת כדי למקסם את ההישגים ולהעניק שירות היקפי חכם ויעיל. על מנת לנצח בשדה הקרב התקשורתי, דרושה ראייה רחבה ושילוב כוחות עם עולם הפרסום והשיווק. משרדינו מציע שירותי תמיכה שיווקית-פרסומית מבית, לצד אפשרות לעבודת צוות יעילה ומוצלחת עם מומחים בתחום. כמשרד בעל ראייה כלל מערכתית, אנו מצליחים להעניק שירות שמתייחס לכל ההיבטים התקשורתיים שעסק זקוק לו.

ניהול מוניטין –  אנו מתמחים בניהול מוניטין, מחיקת כתבות שליליות והדחקת אזכורים שליליים. אנו המשרד המוביל בארץ בתחום עם ניסיון של 8 שנים בניהול מוניטין, מחלוצי התחום בארץ. בעלי רקורד ותוצאות. אם לא שמעתם עלינו בתחום זה סימן שעשינו עבודה מצויינת כי דווקא בתחום זה אנו לא עושים לעצמנו יחסי ציבור ומטפלים בלקוחות בדיסקרטיות מלאה.

שירותי ניהול מוניטין באינטרנט זה רונן הלל

מיתוג –  מה חושבים על העסק שלך/החברה שלך/המותג שלך? אם אתה לא מרוצה  מהמקום ומהתדמית הנוכחית, דרוש שינוי שניתן להשיגו באמצעותנו. אנו מתמחים בבנייתם של מותגים, בקידומם ובביסוסים, זאת לצד ליווי וייעוץ מקיף למקבלי ההחלטות בחברות וארגונים. תהליך החדרת מותג לשוק מורכב מחשיבה אסטרטגית ותכנון מוקפד, המובילים להטמעת מסרים בצורה יעילה ונבונה. גם אנשים פרטיים – מנהלים או בעלי חזון באשר הם – מהווים, על פי ראייתנו, מותגים לכל דבר. אנו פועלים בתיאום עמם תוך התוויית יעדים תקשורתיים, בהתאם למצב העומד בפנינו. אנו שמחים לטפל בגופים אשר סימנו לעצמם להגיע לצמרת, להוביל, להשפיע ולנצח. אנו מלווים אתגרים שכאלה, הן אם מדובר בחברות שנמצאות בדרך להשגת היעד או במעוניינות לשמור על מעמדן כייחודיות בתחומן.

מיתוג אישי – האדם הוא המותג. בנינו עשרות מנהלים, אנשי עסקים, בכירים ואישי ציבור מבחינת מיתוגם האישי. הגיע הזמן שגם אתם תאמצו לעצמכם תכונות של מותג כדי להשיג מטרות.

קידום יוזמות –   יצירת באז,  הנעה לפעולה, לעורר שיחה ברשת ובערוצים נוספים – זו המומחיות שלנו. מחלקת הרעיונות שלנו תעלה עבורך רעיון לפעילות מנצחת!  חשיבה יצירתית מובילה לשינוי תודעתי, מקדמת את השיח סביב הלקוח ועושה את ההבדל בין עבודה טובה למצוינת. במשרדינו מתמחים בקידום יוזמות, רעיונות ומהלכים תקשורתיים המייצרים חשיפה תקשורתית פורצת דרך.

מעורבות חברתית –  חשיבה על הקהילה, הקשבה וסובלנות הם ערכים חשובים ביותר המלווים אותנו לאורך הקריירה. אנו מאמינים שהדרך והרצון לתת, חשובה לא פחות מהרצון לקבל ולהצליח. משום כך משרדינו מעניק שירותי יחסי ציבור וייעוץ בהתנדבות לארגונים ועמותות, זאת מתוך שאיפה להוביל יוזמות בעלות ערך חברתי ולהיטיב עם חשיפתם הציבורית.

ניהול משברים –  ליחסי ציבור תפקיד מכריע בניהול שבר תקשורתי, הדורש פעילות אינטנסיבית, חכמה וממוקדת כדי לאתר את הבעיה, להשתלט על המשבר בפרק הזמן הקצר ביותר ולסיימו באופן מיידי. משרדינו מתמחה בניהול משברים, בהובלת מהלכים ובעריכת סימולציות לטיפול בסיטואציות תקשורתיות בעייתיות. אנו מעניקים כלים להתמודדות עם תסריטים אפשריים שעלולים לפגוע בלקוח ומספקים ייעוץ תקשורתי וליווי ללקוח בכל שלב.

אינטרנט – המציאות הנוכחית מכריחה התייחסות לבמות משפיעות חדשות כגון רשתות חברתיות, תוכן גולשים, בלוגים, פורומים ועוד. משרדינו מוביל בתחום התקשורת החדשה באינטרנט וברשתות החברתיות ומתאים את פעילות הלקוח לבמות חדשות. אנו מנהלים תוכן וקמפיינים ממומנים ומייצרים ללקוחות חשיפה, לקוחות (לידים), הנעה לפעולה ותוצאות.

יחסי ציבור ומעבר לך

רשימת השירותים של רונן הלל תקשורת ויחסי ציבור  

טיפול שוטף בחברות, עסקים ומותגים כחלק מפעילות שיווקית ותדמיתית

ייעוץ ותמיכה בפיתוח אסטרטגיה תקשורתית לחברות ועסקים

יחסי ציבור מקצוענים ביחסי ציבור ותקשורת  -משרד רונן הלל לפרויקטים, אירועים, כנסים ותערוכות

יחסי ציבור להשקת מוצרים חדשים/השקה והחדרה של מותגים חדשים

יחסי ציבור ממוקדי מטרה לכל נושא ועניין

יחסי ציבור להכרזה על חברות חדשות/רשתות ישראליות ובינלאומיות, פתיחת משרדים וסוכנויות

טיפול בחברות ציבוריות, עסקים פרטיים ובעלי מקצועות חופשיים

ניהול משברים תקשורתיים, ניהול מוניטין ומיתוג אישי

יחסי ציבור ושיווק ב-New Media  וברשתות החברתיות

יצירה וניהול תוכן לאתרים, בלוגים ורשתות חברתיות, כתיבה והפצה  של הודעות לעיתונות וניהול קריאטיבי

להצטרפות, לתיאום פגישה ולכל מידע נוסף השאירו פרטים ביצירת קשר ונדאג לחזור בהקדם