ניהול מוניטין – איך למחוק כתבות ומידע מהרשת – איך להסיר תוצאות שליליות מגוגל?

למוניטין שלך באינטרנט השפעה מכרעת על השם שלך, התדמית והעתיד שלך?  אם נוח לך לחיות בעולם בו גוגל והמתחרים שלך יקבעו מה אומרים עלייך ומה כותבים עלייך – מאמר  זה הוא ממש לא בשבילך!  אם יש לך בעיה עם ניהול המוניטין באינטרנט, עם התדמית שלך ברשת, אם המותג שלך סובל מכתבות שליליות או אם העסק שלך מוכפש ונפגע כתוצאה מביקורות שליליות ותכנים הרסניים – אנחנו כאן בדיוק בשבילך! אנחנו יכולים לעזור לך לשלוט על המוניטין באינטרנט ולהבטיח תוצאות חיפוש חיוביות.

המטרה שלנו לעזור לך ליהנות מתוצאות חיפוש טובות בעמודים הראשונים בגוגל. כשיחפשו את השם שלך באינטרנט  – הילדים שלך, החברים שלך, המעסיקים שלך  או האנשים עמם תרצה להשפיע או להיות בקשרי עסקיים – לא תצטרך יותר להתבייש, להסתתר או להתפלל שלא יגוללו את שמך באינטרנט. למה כי אנחנו נעזור לך!

ניהול מוניטין של חברות ועסקים

משרד רונן הלל תקשורת ויחסי ציבור וחברת הבת מוניטין נט –  הראשונים והמובילים בישראל בניהול מוניטין ברשת, מיתוג אישי ובהדחקת תוצאות חיפוש שליליות. אנו מומחים להצלחה ובמחיקת  תוצאות שליליות מהאינטרנט.

רבים  מציעים פתרונות כאלה ואחרים של ניהול מוניטין, כאלה שהם זמניים, לא אפקטיביים או ללא תוצאות. אנו מציעים שיטה מקיפה, דרך מובנית ומסלול בטוח לניהול מוניטין אינטרנטי כדי להבטיח תוצאות חיוביות מקסימליות!

אנו עובדים עם חברות מגוונות, בכירים, מנכ"לים ואישי ציבור – אבל בשום מקום לא תמצאו שהם נהנים משירותים של ניהול מוניטין והדחקת איזכורים שליליים. למה? כי אנו שומרים על דיסקרטיות מלאה. זו הסיבה שבמהלך השנים האחרונות ניהלנו את הפעילות באמצעות חברת הבת שלנו. כיום, מצאנו לנכון לפרסם את השירותים שלנו בתחום ניהול מוניטין, מיתוג אישי ומחיקת כתבות, פסקי דין, תביעות קנטרניות, הודעות ומידע פוגעני, גם באתר המרכזי והחדש שלנו. ועדיין השם שלך חשוב מכל ואנו מקפידים על דיסקרטיות מלאה משלב הייעוץ, דרך קבלת השירותים שלנו ועד להשגת התוצאות הדרושות.

 

מומחה לניהול מוניטין ברשת

מומחה לניהול מוניטין ברשת

אם אתם סובלים מקישורים שליליים בעמוד ה- Google שלכם ובתוצאות החיפוש, דעו כי אנו  מומחים בשינוי טוטאלי של התמונה כדי שכל מי שיגולל את השם שלך ברשת ייחשף למידע חיובי, אחר ושונה, תוכן ייחודי, תמונות מחמיאות וסרטונים מפרגנים, מידע בדוק, אחראי ומבוקר.

במקרים מסוימים אנחנו נדאג להסיר את התכנים מגוגל – כך שלא יופיעו יותר. והכל בתיאום עם הלקוחות שלנו ובכפוף למטרה.

רונן הלל תקשורת ויחסי ציבור היא החברה  הראשונה והמובילה בתחום שמבטיחה תוצאות ומשיגה אותן.  כפי שככל הנראה ידוע לך, כתבות שליליות לא יורדות ככה סתם. תוכן פוגעני, תחקירים, פסקי דין, חדשות ומידע שלילי לא נוצרו סתם וגם לא יורדו ככה סתם.

עד לאחרונה אנשים וחברות חיו בתחושה ובידיעה שקמפיינים שליליים או כתבות שליליות יישארו לתמיד ולעולם ותמונת המצב בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש של Google תישאר כפי שהיא לעולמים.

גישה זו שגויה, גוגל משתנה, הטכנולוגיה מתחדשת וגם הכלים שבידנו משתכללים כדי לתת ללקוחות שלנו את התוצאה הטובה ביותר. כן, אנחנו יכולים לעזור! אנחנו יכולים להשפיע על ההיסטוריה שלך ברשת, על ההיסטוריה שלל בגוגל ועל הגדרת המוניטין שלך כך שהסיפור שלך יכלול רק את המידע שתרצה לחשוף.

מה כולל ניהול מוניטין באינטרנט?

שירות ניהול מוניטין מקוון שאנו מעניקים כולל חבילה שלמה ורחבה של שירותים בהתאמה לצרכים ולמטרות של הלקוח.  זה מתחיל מטיפול במאמרים, ויקיפדיה, חדשות, בלוגים, קישורים,  פרופילים ברשתות חברתיים, השלמות גוגל, RSS, תמונות, סרטונים ועוד.

מומחה לניהול מוניטין ברשת

האם גוגל מוחק כתבות שליליות?

גוגל מיוזמתו לא נוגע בתוצאות החיפוש וגם לא מתערב בתוכן. כרגע שום דבר לא עוזר וגם בעתיד הנראה לעין לא עשויה להיות התערבות. רק מקרים קיצוניים ביותר עלולים להביא להתייחסות של גוגל לתכנים כאלה ואחרים הקשורים לשם שלכם. מדובר במקרים קיצוניים ביותר ובדרך כלל שום בית משפט או עורך דין לא יוכל לפתור את הבעיה אחת ולתמיד.

אז גוגל לא שוכח ולא סולח. טעיתם פעם אחת – אם כתבו על זה – זה לכל החיים. אםפרסמו את השם שלכם – אתם בבעיה קשה. אם ציטטו אתכם בהקשר לא נכון – השם שלכם תמיד יוביל לאותו סיפור שרציתם להשכיח… דעו כי ההיגיון של גוגל וההיגיון של הגולשים שונה לחלוטין.

אם בכל זאת כתבו עלייך או על העסק שך לתוכן שלילי או מידע לא מחמיא –זה עדיין לא סוף העולם. אל תתייאש. אל תגיב בחזרה בלי להבין לעומק את המשמעויות, אל תפרסם תגובות ואל תמשוך תשומת מיותרת. פנה פנה  אלינו כדי שאנו נטפל בזהירות הנדרשת בפרסומים הזדוניים בצורה הטובה ביותר.

ניהול מוניטין - מומחה מספר 1 בארץ

ניהול מוניטין – מומחה מספר 1 בארץ

האם אפשר להשפיע על תוצאות החיפוש בגוגל?

אפשר בהחלט להשפיע על תוצאות החיפוש באופן זמני או באופן קבוע. כדי להשפיע על האלגוריתמים של גוגל דרושה הבנה עמוקה, חישובים מורכבים שיש לקחת בחשבון ועוד הרבה מאד מרכיבים  שנחוצים. כתיבת בלוג או פוסט חד פעמי לא יסתירו את התמונה השלילית. לכן רק מומחה לניהול מוניטין ולמחיקת כתבות שליליות יוכל לעזור לכם.

למה אנחנו?

המערכת שלנו משלבת אלמנטים שאין לאחרים. היכולות שלנו מקיפות ולכן הרבגוניות שלנו, הניסיון שצברנו, הידע והכלים שברשותנו הם אלה שעושים את ההבדל בין השגת תוצאה לחוסר הצלחה.

אז אם מישהו או מערכת מסוימת מעלה כנגדך תוכן שלילי באינטרנט, התוצאה עלולה להיות הרסנית מבחינתך ולהעמיד אותך באור לגמרי לא נעים. ולכן, כל שעלייך לעשות הוא לנקוט במהלכים לתיקון העוולה, לתיקון אי הדיוקים או מחיקת המידע היותר.

ליצירת קשר לקבלת מידע נוסף על היכולות שלנו לטפל בבעיות של תדמית ברשת וניהול מוניטין, מוזמנים להשאיר פרטים.