יחסי ציבור תיירות

יחסי ציבור בענף התיירות: ענף התיירות הינו תחום רב עצמה כאשר בוחנים את מימדיו ומספר המועסקים בו והוא מחולק לשלוש מחלקות: תיירות פנים, תיירות נכנסת ותיירות יוצאת, כאשר כל מחלקה זקוקה לטיפול וליווי של משרד יחסי ציבור.

הענף מהווה מרכיב מרכזי בהכנסותיה של המדינה ממנו אך יחד עם זאת, מדובר בתחום פגיע מאוד עקב מצבים ביטחוניים הפוקדים את אזורנו, שינויי עונות ומזג אוויר וכמו כן משתנים כגון מצב כלכלה גלובאלית ומקומית, תחרות ואמצעי שיווק.

ניתוח מקיף שערך משרדנו באשר לצרכים הייחודיים של עסקים גדולים ובינוניים העוסקים בענף התיירות, לימד כי יש ליצור תכנית יחסי ציבור ארוכת טווח בעלת מאפיינים שיווקיים וממוקדת קהל מטרה. ניתוח זה הביא את משרדנו להשיק לפני כשנתיים מחלקה המתמחה בטיפול אתרים תיירותיים, אטרקציות, מלונות בוטיק, צימרים ועסקים תומכי תיירות המבקשים לחזק את הופעתם בבמות התקשורתיות השונות ולהרחיב את שיתופי הפעולה בענף על פי בסיסי פילוח משתנים.

תיירות פנים ותיירות נכנסת
תוכנית יחסי הציבור של משרד רונן הלל תקשורת ויחסי ציבור לעסקים המתמחים בתיירות הוכיחה עצמה במרוצת הזמן וכיום זוכים לקוחות המשרד לליווי אישי ומקצועי לאורך כל השנה ובהתאם לצרכים המשתנים מעת לעת. המשרד מטפל במספר תקציבים מתיירות הפנים ביניהם מלונות בוטיק ואתרי ספא וכן אטרקציות, פארקים וצימרים ייחודיים.

למשרד ניסיון רב בקשרים עם מערכות עיתונים בארץ ומחו"ל, קשר עם אמצעי המדיה השונים ויכולות מוכחות להתאים לכל מתחם צימרים, בית מלון, מלון בוטיק, פארק או אטרקציה תוכנית מנצחת, כאשר מעל לכל, למשרדינו יכולת למקסם חשיפה לחברות בתחום התיירות, ליצור דעת קהל חיובית ואוהדת ולהגדיל את המכירות באמצעות תוכנית יחסי ציבור מותאמת לקהל המטרה ולצרכים.

לתיאום פגישה ולפרטים נוספים בנושא יחסי ציבור לצימרים, בתי מלון, אטרקציות ותיירות ניתן ליצור עימנו קשר.
ההצלחה שלכם מתחילה כאן. רונן הלל יחסי ציבור